!!! Upravujeme naše webové stránky a proto jsou některé části bez textů. Omlouváme se a děkujeme za pochopení. !!!

Zdravím všechny kteří zavítali na stránky firmy Japet studio. Moje firma přináší služby v IT oblastech, tyto služby se snažím neustále vylepšovat. Japet studio se zabývá zejména vývojem a výrobou Webových aplikací, tvorbou reklamy, online marketingem, tvorbou grafiky a servisem výpočetní techniky. Pokud se stanete zákazníky nebo partnery Japet studia, těším se na spolupráci.
S přáním pěkného dne Janáček Petr

Vybráno z referencí
Kosmetika Jana
"Dobrý den, moc děkuji za krásné stránky. Moc se mi líbí. Jsem moc ráda, že jsem našla někoho kdo mi splnil moji představu. A v rekordním čase. Můžu jen doporučit. http://kosmetika-jana.cz/"

Ivana Šántová Rytířová
"Děkujeme Japet studiu a Petru Janáčkovi za rychle a kvalitně zvládnutý servisní zásah a celkově za velmi profesionální přístup. Pan Janáček přijede přímo za klientem, počítač odveze a po opravě doveze. Rychlost opravy je perfektní a i ceny jsou velmi dobré. Externí IT zásahy budeme objednávat nadále výhradně u něj."

KMPS s.r.o. - Financial Group PRAHA 7
“Firmu Japet studio nemohu jinak než vřele doporučit. Firma pro nás připravovala webové stránky se spoustou rezervačních systému, atd... Jejich přístup byl velmi profesionální, realizace byla rychlá, zapracování jakýchkoliv změn nebyl problém. Cena vzhledem k rozsáhlosti projektu byla více než příznivá. Hotový projekt byl předán ve velmi krátkém čase a ve velmi vysoké kvalitě. Ještě jednou děkuji panu Janáčkovi za osobní přístup a perfektně odvedenou práci. Mirka Himlová manager MŠ”

Kontakt

Sídlo firmy

Sídl.míru 283
38451 Volary

IČO: 65930487
email: japetstudio@gmail.com

Kontaktní osoby

Janáček Petr
majitel a jednatel
email: janacekpetr@seznam.cz
mobil: +420 607948507

Provozni doba - příjem servisních oprav

Pondělí 9.30 18.00
Úterý 9.30 18.00
Středa 9.30 18.00
Čtvrtek 9.30 18.00
Pátek 9.30 18.00
Sobota 10.00 13.00
Neděle Zavřeno (Jsem na mobilu)
Také nás najdete..

Copyright © Japet studio 2001-2015 | Všechna práva vyhrazena