Kvalitní a dostupné služby jsou naší hlavní prioritou

Webové stránky a web aplikace

[koule2.png]    Zjištění potřeb

[koule2.png]    Návrh grafiky

[koule2.png]    Testovací provoz

[koule2.png]    Finální realizace

PC Servis

[strela2.png]    Odvirování

[strela2.png]    Hardwarové opravy

[strela2.png]    Jiné mechanické opravy

[strela2.png]    Prevence a udržba

Programy pro zákazníky

[koule2.png]    Podpora

[koule2.png]    Administrační systém

[koule2.png]    Věrnostní program

[koule2.png]    Affiliate program

Zdravím všechny kteří zavítali na stránky firmy Japet studio. Moje firma přináší služby v IT oblastech, tyto služby se snažím neustále vylepšovat. Japet studio se zabývá zejména vývojem a výrobou Webových aplikací, vývojem her, servisem výpočetní techniky atd. Doufám, že vám tyto stránky poskytnou veškeré potřebné informace. Pokud se stanete zákazníky nebo partnery Japet studia, těším se na spolupráci.

S přáním pěkného dne Janáček Petr

Zákazníci o nás napsali

Kosmetika Jana
"Dobrý den, moc děkuji za krásné stránky. Moc se mi líbí. Jsem moc ráda, že jsem našla někoho kdo mi splnil moji představu. A v rekordním čase. Můžu jen doporučit. http://kosmetika-jana.cz/"

Ivana Šántová Rytířová
"Děkujeme Japet studiu a Petru Janáčkovi za rychle a kvalitně zvládnutý servisní zásah a celkově za velmi profesionální přístup. Pan Janáček přijede přímo za klientem, počítač odveze a po opravě doveze. Rychlost opravy je perfektní a i ceny jsou velmi dobré. Externí IT zásahy budeme objednávat nadále výhradně u něj."

VG Production
" S Japet studio jsem hodně spokojený. Tvůrce a majitel tohoto studia je šikovný. Jsem kameraman a vytvořil pro mojí činnost přehledné a funkční stránky,kde si může divák vybrat podle sebe,svůj žánr. Zde se můžete přesvědčit jaké webové stránky Petr Janáček vytvořil. www.vgproduction.cz"

Kontakt

Sídlo firmy

Sídl.míru 283
38451 Volary

IČO: 65930487
email: japetstudio@gmail.com

Kontaktní osoby

Janáček Petr
majitel a jednatel
email: janacekpetr@seznam.cz
mobil: +420 607948507

Provozni doba - příjem servisních oprav