Úvodní slovo

Zdravím všechny kteří zavítali na stránky firmy Japet studio. Japet studio se zabývá vývojem a výrobou Webových aplikací, vývojem her, servisem výpočetní techniky.
Doufám, že vám tyto stránky poskytnou veškeré potřebné informace. Pokud se stanete zákazníky nebo partnery Japet studia, těším se na spolupráci.

S přáním pěkného dne Janáček Petr

Funkční řešení

Společně se zákazníkem nalezneme to nejlepší řešení pro jeho projekt. Naplánujeme vše co s projektem souvisí, aby byl měl maximální šanci být úspěšný a z mnoha pohledů byl funkční a svým majitelům pomáhal nebo plnil to co se od něj očekává.

Moderní technologie

Držíme si stále přehled o všech novinkách a moderních trendech. Implementujeme moderní technologie. Snažíme se využívat ozkoušené a ověřené technologie které doplňujeme v některých oblastech technologiemi novými.

Novinky

6.2.2015
Připravuje se služba Poskytování webhostingových služeb a přechod tohoto webu na webhosting na našem serveru. Službu by jsem chtěl spustit koncem Února nejpozději. Již teď běží nezbytné přípravy.

21.11.2014
Postupně upravuji tento web na responsivní design. Jak dovolí čas. Proto omluvte dočasný zmatek v responsivitě stránek. Děkuji za pochopení

Více novinek

Profesionální přístup

Ke všem zakázkám přistupujeme maximálně profesionálně.

Péče o klienty

O své klienty pečujeme i po dokončení zakázky. Avšak i toto má svá pravidla.

Podpora

K dispozici je online podpora a v době kdy nikdo neni online mi můžete napsat a hned jak online budeme či Vaši zprávu dostaneme ji vyřídíme